Oto Kaporta Boya

Oto Kaporta Boya Hizmeti Nedir?

Arabaların kendilerini gösteren veya farklı kılan en önemli özelliklerinden bir tanesi de şüphesiz ki renkleridir. Bu renklerin insanların zevkine göre değişim gösterebileceği gibi araçların içerisinde yer alan iç aksesuarlara da uyumlu şekilde kullanılması şüphesiz ki herkesin istediği bir konu olarak karşımıza çıkmakta. Bazı zamanlarda bu renk konusunda yaşanan sıkıntıların ana başlıklarını oluşturan hasarlı kazalar veya çizikler de araç sahiplerinin çareyi  boyacılarda aramasına sebep oluyor. Özellikle en ufak çiziğe dahi tahammülü olmayan araç sahiplerinin boya konusunda yaşadığı zorlukların başında ise  boyanın aynı tona sahip olmaması geliyor.

Kaporta ve Boya servis hizmeti ile  aracınızın ilk göze çarpan parçası olan kaporta bölümü için ihtiyaç duyduğunuz kaliteli servis hizmetlerini sunulmaktadır. Kaporta araç için estetik bir önem taşımanın ötesinde aracın tamamını ve içerisindeki yolcuları koruyan bir zırhtır.

Müşterilerimize her  zaman orijinal kaporta parçaları sunarak aracın orijinal kalite ve güzelliğini devam ettirebilmesini sağlamaktayız. Araç modeli ile aynı zamanda ileri bir  teknoloji ile geliştirilip, yüksek çekme dayanımına sahip çelikten üretildikleri için mükemmel bir  uyum sağlayıp, gürültü ve titreşimi bloke  etmenin yanında, sizi bir kaza anında çarpmanın etkisinden korurlar.

Önemli derecede kaporta hasarlarından, ufak çaplı rötuş hasarlara kadar geniş bir kaporta boya servis hizmeti vermekteyiz.  Konusunda uzman kaporta ve boya takımımıza aracınızla ilgili kaporta ya da boya sorunları için iletişime geçebilir ve sorunlarınız için çözümler bulabilirsiniz.

Oto Kaporta:

Kaporta düzeltme, kaporta parça değişimi, kısmi kesim ve parça ekleme işlemleri, firmamız bünyesinde bulunan uzman çalışan ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Her marka ve model aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri son model cihazlarımızla gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaç durumuna göre her türlü orijinal yedek parçaların temini mümkündür. Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir.

 

Oto Boya:

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları, diğer parçaların boyaları ile herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm opak ve metalik renklerde  fırın boya ile giderilebilir. İzmir oto kaporta boyama fırınımız en son teknoloji dijital ve doğalgazlı sistemdir. Boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılması, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesi, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılması fırında sağlanır.

 

Kısmi Çizik ve Boya Tamiri:

Otomobilin dış yüzeyinde oluşabilecek çizik, sıyrık ve kaporta hasarlarının kismi olacak şekilde boyanarak herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşturmadan hasarın giderilmesi sistemidir. Bu sistemin uygulandığı tüm otomobillerin orijinalliği en üst seviyede korunarak araçların değer kaybına uğraması engellenmektedir. Özellikle park yerinde oluşan küçük hasarlar, kötü niyetli hareketler sonucu kaportada oluşan hasarlar, anahtar çizikleri, sıyrıklar için en uygun yöntemdir.

  • Aracınız estetik açıdan en üst seviyede kalır
  • Düşük maliyet ile hasarınız çözümlenir
  • Aracınızın orijinalliği korunmuş olur